beseda s marianem jelínkem

09/10/2019

"ÚŽASNÉ, POUČNÉ
A OBOHACUJÍCÍ"

bESEDA S MARIANEM JELÍNKEM

jak to probíhalo?

V aule benešovského gymnázia jsme přivítali Mariana Jelínka, který se věnuje motivaci a psychologii ve sportu. 

Přibližně 170 rodičů malých sportovců a trenérů různých sportovních klubů z Benešova a okolí si přišlo poslechnout zajímavou přednášku, v které jsme probírali společně témata:

Co přináší motivace postavená na výsledku?

Je tajemství úspěchu jen o talentu?

Proč je důležité, aby byly děti na pochvale nezávislé?

Jak může ovlivnit silná vazba k cíli výkon?

 

Věříme, že přednáška „padla na úrodnou půdu“ a každý z přítomných v sále si odnesl nové podněty k tomu, aby naše děti sport milovaly.

Děkujeme za podporu městu Benešov, Gymnáziu Benešov a společnosti FONTANA Watercollers s.r.o.

BESEDA S MARIANEM JELÍNKEM

CO ŘÍKALI ÚČASTNÍCI BESEDY

LENKA KŘÍŽOVÁ

trenérka oddílu Atletika Benešov
"Děkuji Nadačnímu fondu, bylo to vážně super. Se vším, co pan Jelínek vyprávěl, souzním, naprosto mi mluví z duše. Museli jsme se s manželem smát, že nás snad odposlouchávají. Moc jsme si to užili. Jen mne trošku mrzí, že se na přednášku nedostavilo více lidí, protože to bylo vážně skvělý."

Ing. Ladislav Klavrza

předseda basketbalového klubu BC Benešov
"Velké poděkování Nadačnímu fondu LEV Benešov za uspořádání a skvělou organizaci této akce a především hlavnímu protagonistovi Marianovi Jelínkovi od Basket Clubu Benešov - partnera Nadačního fondu. V krásné aule benešovského Gymnázia se zájmem sledovali jak trenéři, tak členové výkonného výboru BC Benešov."

Bc. Monika Nováková

trenérka gymnastiky a učitelka ZŠ
"Marian je pro mě takový srozumitelný filozof sportovního světa. Přednáška byla úžasná a velmi podnětná. Jeho příklady z praxe jsou vždy krásnou třešničkou jeho slov. Myslím, že nejen trenérům a sportovcům přinesla hodně zajímavého poslechu a zamyšlení. I mě jako trenérku, zároveň učitelku na ZŠ, doslova zasáhla Marianova tvrzení o vztahu a motivaci dětí ke sportu. Dlouhodobě se s těmito tématy setkávám ve školství, je to sice jiná instituce, ale myslím, že cíl bychom měli mít právě všichni stejný. A proto to pro mě samotnou byl obohacující příjemně strávený večer. Děkuji NF a vážím si toho, že vznikají v Benešově takové příležitosti. Je super, že si přednášku přišlo poslechnout mnoho trenérů z různých sportů."

Kateřina Švancarová

hokejová maminka dvou chlapců
"Nejen správná motivace našich dětí, ale i jejich „otužování“, výstupy z komfortních zón, správná pochvala… to vše a mnohem víc jsme mohli slyšet na besedě s panem Jelínkem. Bylo to úžasné setkání, které mě a věřím i všechny ostatní rodiče maximálně obohatilo. Matka dvou hokejových nadšenců se již nyní snaží přenášet nové poznatky do praxe."

Andrea Fialová

hokejová maminka dvou chlapců
"My rodiče děkujeme za fantasticky nápad, bezchybnou organizaci a velmi přínosnou přednášku, ve které se museli najít jak rodiče, tak trenéři. Díky moc a budeme se těšit na další akce NF."

Šimon Zahradník

trenér fotbalistů SK Benešov U9
Láska, vášeň, milovat, obětovat….I takto silná slova zazněla na přednášce s předním českým sportovním psychologem a koučem Marianem Jelínkem, kterou zprostředkoval pro sportovní veřejnost Nadační fond LEV Benešov. Pokud člověk v životě něco opravdu miluje a dělá s láskou, je pro tuto věc ochoten mnohé obětovat, dokonce i vystoupit ze své komfortní zóny. Ne primárně proto, aby byl v této činnosti nejlepší na světe nebo vydělal jmění, ale prostě proto, aby tuto činnost mohl vykonávat. Úspěch a bohatství jsou pak většinou vedlejším produktem! Já sám jsem fotbalovým trenérem přípravkových kategorií v SK Benešov. Jsem rád, že jsem si díky panu Jelínkovi mohl znovu uvědomit, že mým hlavním úkolem není naučit děti kličkovat po hřišti, ale naučit děti milovat fotbal. Věřím, že pokud se mi to podaří, je šance, že nám vyrostou noví Nedvědové, Barošové a další…. Děkuji Nadačnímu fondu LEV Benešov, že zprostředkoval tuto přednášku.

BESEDA S MARIANEM JELÍNKEM

A TEĎ SE NA TO MŮŽETE KOUKNOUT I VY

Beseda s Marianem Jelínkem_50
Beseda s Marianem Jelínkem_42
Beseda s Marianem Jelínkem_nf