beseda s marianem jelínkem

Beseda s Marianem Jelínkem_25
Beseda s Marianem Jelínkem_42

JAK TO PROBÍHALO

V aule benešovského gymnázia jsme přivítali Mariana Jelínka, který se věnuje motivaci a psychologii ve sportu.

Přibližně 170 rodičů malých sportovců a trenérů různých sportovních klubů z Benešova a okolí si přišlo poslechnout zajímavou přednášku, v které jsme probírali společně témata:

 

Co přináší motivace postavená na výsledku?

Je tajemství úspěchu jen o talentu?

Proč je důležité, aby byly děti na pochvale nezávislé?

Jak může ovlivnit silná vazba k cíli výkon?

Věříme, že přednáška „padla na úrodnou půdu“ a každý z přítomných v sále si odnesl nové podněty k tomu, aby naše děti sport milovaly.

Děkujeme za podporu městu Benešov, Gymnáziu Benešov a společnosti FONTANA Watercollers s.r.o.

CO NA TO ÚČASTNÍCI

Logo Nadační fond Lev Benešov

“Děkuji Nadačnímu fondu, bylo to vážně super. Se vším, co pan Jelínek vyprávěl, souzním, naprosto mi mluví z duše. Museli jsme se s manželem smát, že nás snad odposlouchávají. Moc jsme si to užili. Jen mne trošku mrzí, že se na přednášku nedostavilo více lidí, protože to bylo vážně skvělý.”

Lenka Křížová - trenérka Atletika Benešov

Logo Nadační fond Lev Benešov

“Velké poděkování Nadačnímu fondu LEV Benešov za uspořádání a skvělou organizaci této akce a především hlavnímu protagonistovi Marianovi Jelínkovi od Basket Clubu Benešov – partnera Nadačního fondu. V krásné aule benešovského Gymnázia se zájmem sledovali jak trenéři, tak členové výkonného výboru BC Benešov.”

Ing. Ladislav Klavrza - předseda Basket Club Benešov

Logo Nadační fond Lev Benešov

“Marian je pro mě takový srozumitelný filozof sportovního světa. Přednáška byla úžasná a velmi podnětná. Jeho příklady z praxe jsou vždy krásnou třešničkou jeho slov. Myslím, že nejen trenérům a sportovcům přinesla hodně zajímavého poslechu a zamyšlení. I mě jako trenérku, zároveň učitelku na ZŠ, doslova zasáhla Marianova tvrzení o vztahu a motivaci dětí ke sportu. Dlouhodobě se s těmito tématy setkávám ve školství, je to sice jiná instituce, ale myslím, že cíl bychom měli mít právě všichni stejný. A proto to pro mě samotnou byl obohacující příjemně strávený večer. Děkuji NF a vážím si toho, že vznikají v Benešově takové příležitosti. Je super, že si přednášku přišlo poslechnout mnoho trenérů z různých sportů.”

Monika Fraňková - trenérka gymnastiky

Logo Nadační fond Lev Benešov

“Nejen správná motivace našich dětí, ale i jejich „otužování“, výstupy z komfortních zón, správná pochvala… to vše a mnohem víc jsme mohli slyšet na besedě s panem Jelínkem. Bylo to úžasné setkání, které mě a věřím i všechny ostatní rodiče maximálně obohatilo. Matka dvou hokejových nadšenců se již nyní snaží přenášet nové poznatky do praxe.”

Kateřina Švancarová - hokejová maminka

Logo Nadační fond Lev Benešov

“My rodiče děkujeme za fantasticky nápad, bezchybnou organizaci a velmi přínosnou přednášku, ve které se museli najít jak rodiče, tak trenéři. Díky moc a budeme se těšit na další akce NF”

Andrea Fialová - hokejová maminka

Logo Nadační fond Lev Benešov

“Donec tempus sit amet nulla at fringilla. Quisque vel nunc commodo, aliquet nisl sit amet, sagittis mi. Cras dignissim porta ipsum non malesuada.”

Fotbal

další projekty

Stipendium fotka knihy

Stipendium

Účelem Stipendia je umožnit zejména talentovaným hráčům, jejichž rodina je aktuálně v nepříznivé finanční situaci, jejich úspěšný sportovní a osobnostní rozvoj, to vše při zachování motivace k dobrým studijním a sportovním výsledkům.

Michaela Ferančíková_foto

Osobnosti do škol

Na podzim tohoto roku začínáme s projektem Osobnosti do škol. V sérii přednášek budou slavné sportovní osobnosti, ale i naděje, které teprve začínají své velké kariéry, přednášet na základních školách o motivaci ke sportování a vlastních zkušenostech.