NAŠE PROJEKTY

Pomáhat je normální.

Stipendium fotka knihy

Stipendium

Víme, že ne každé dítě má stejnou startovní pozici. Smyslem našeho Stipendia je stírat sociální rozdíly mezi dětmi. Pomoci i těm, kteří nemají to štěstí a finančně je sport pro ně a jejich rodiče finančně náročný nebo nedosažitelný.

Michaela Ferančíková_foto

Osobnosti do škol

Chystáme soubor přednášek na základních školách, které by měly být osvětou a motivací nejen ke sportu. “Chtěli bychom dětem ukázat, proč stojí za to, jít si za svým cílem a snem!”. Přednášky povedou nejen velcí a známí sportovci, ale i zkušení mentoři a lektoři.

Bruslení s Rackem

Podařená akce. První prosincový den jsme se setkali s dětmi, abychom jim ukázali, jaké kouzla a krásy skýtá být hokejistou, hokejistkou či krasobruslařkou. Vůbec, jaké je to umět bruslit, obléci se do výstroje, udělat předzápasovou rozcvičku. Odměnou nám byly dětské úsměvy, vylouděné během parádního poledne.

Marián Jelínek foto3

Beseda s Marianem Jelínkem

Opravdová “velké setkání” čeká na sportovní fanoušky, ale i svědomité rodiče, v říjnu tohoto roku. Do Benešova přijede guru mentální přípravy vrcholových sportovců, Marian Jelínek.

Charitativní derby společná fotka

Charitativní derby

V lednu roku 2019 jsme spolu s hokejovými kluby z Vlašimi a Benešova pořádali Charitativní derby. Zápas se odehrál ve speciálních dresech, které se nakonec vydražily za krásných 118 000 Kč. Tato částka, příspěvek od hráčů a klubu Benešova a příspěvky sponzorů nám nakonec dovolili předat šek v hodnotě 140 000 Kč.

obrázek Nadační ples dívka

Ples Nadačního fondu

Tento projekt právě připravujeme.
Charitativní koncert_abstraktní foto

Charitativní koncert

Tento projekt právě připravujeme.

dĚKUJEME NAŠIM partnerům

pomáhejte s námi