NAŠE PROJEKTY

pODÍVEJTE SE NA projeKTy, které chystáme, ale i ty, které jsme již realizovali.
A nezapomeňte nás podpořit.

PROJEKT STIPENDIUM

Víme, že ne každé dítě má stejnou startovní pozici. Smyslem našeho Stipendia je stírat sociální rozdíly mezi dětmi.

Pomoci i těm, pro jejichž rodiny je sport finančně náročný až nedosažitelný.

PROJEKT OSOBNOSTI DO ŠKOL

Chystáme soubor přednášek na základních školách, které by měly být osvětou a motivací nejen ke sportu. Přednášky povedou jak slavní sportovci, kteří již mají za sebou velké kariéry, tak i nadějní domácí sportovci. Cíl přednášky je ukázat zejména dětem, že stojí za to u sportu zůstat a něco mu obětovat.

PROJEKT HOKEJ S OLYMPEM

V září se uskuteční benefiční zápas výběru Nadačního fondu proti známému mužstvu HC Olymp Praha. Tento tým vznikl díky televiznímu seriálu Poslední sezona, kde titulní roli hokejisty Jana Krolla ztvárnil herec Martin Dejdar. Nadační fond postaví výběr z benešovského sportovního prostředí doplněný o další známé hráče a osobnosti.

BESEDA

Po besedě s Marianem Jelínkem chystáme další akci, která bude volně navazovat dalším diskutovaným tématem týkající se dětí.

koncert pro . . .

Koncert, který plánujeme má zatím jen hrubé obrysy. Ale nebojte, jakmile se na všem domluvíme, budete to vědět první.

BRUSLENÍ S RACKEM

Podařená akce. První prosincový den jsme se setkali s dětmi, abychom jim ukázali, jaké kouzla a krásy skýtá být hokejistou, hokejistkou či krasobruslařkou. Vůbec, jaké je to umět bruslit, obléci se do výstroje, udělat předzápasovou rozcvičku. Odměnou nám byly dětské úsměvy, které se objevili během parádního poledne.

beseda s marianem jelínkem

V aule benešovského gymnázia jsme přivítali Mariana Jelínka, který se věnuje motivaci a psychologii ve sportu.

Přibližně 170 rodičů malých sportovců a trenérů různých sportovních klubů z Benešova a okolí si přišlo poslechnout zajímavou přednášku.

.

CHARITATIVNÍ DERBY

V lednu roku 2019 jsme spolu s hokejovými kluby z Vlašimi a Benešova pořádali Charitativní derby. Zápas se odehrál ve speciálních dresech, které se nakonec vydražily za krásných 118 000 Kč. Tato částka, příspěvek od hráčů a klubu Benešova a příspěvky sponzorů nám nakonec dovolili předat šek v hodnotě 140 000 Kč.

.

POMÁHEJTE S NÁMI

POMÁHAT JE NORMÁLNÍ